Tewerkstelling van buitenlandse
werknemers anno 2026

Mr. Sophie Maes en mr. Simon Albers (Claeys & Engels)

Webinar op vrijdag 23 oktober 2026


Grensoverschrijdende sociale zekerheid
anno 2026: een update

Dhr. Bruno De Pauw (RSZ)

Webinar op vrijdag 20 november 2026


Discriminatie op de werkvloer:
de laatste ontwikkelingen

Mr. Inger Verhelst (Claeys & Engels)

Webinar op donderdag 24 september 2026


Wenst u meerdere opleidingen
te volgen bij LegalLearning?

Overweeg dan zeker ons jaarabonnement 

 

Krijg toegang tot +250 opleidingen

Live & on demand webinars

Met tussenkomst van de kmo-portefeuille


Flexibele tewerkstellingsvormen anno 2026

Mr. Veerle Van Keirsbilck en mr. Ester Vets (Claeys & Engels)

Webinar op donderdag 11 juni 2026


Loontransparantie:
wel of geen realiteit in 2026?

Mr. Dieter Dejonghe en mr. Veerle Van Keirsbilck

(Claeys & Engels)

Webinar op dinsdag 8 december 2026

Regeerakkoord De Wever: de impact op de HR-praktijk (Claeys & Engels)

Auteur: Claeys & Engels

Het langverwacht federaal regeerakkoord (2025-2029) dat vrijdagavond (31.01.2025) werd bereikt – 236 dagen na de verkiezingen – stelt heel wat nieuwe maatregelen in het vooruitzicht met een impact op onze expertisedomeinen.

Wat zal er veranderen op vlak van arbeidsrecht, fiscaliteit, sociale zekerheid en pensioenen, en welke impact zal dit regeerakkoord hebben voor uw dagelijkse HR-praktijk?

In deze newsletter lichten wij u graag alle hoofdlijnen toe, op basis van de principes verankerd in het regeerakkoord. De regering De Wever ambieert een hervormingsregering te zijn, gericht op het terugdringen van het begrotingstekort, met enkele structurele hervormingen op het vlak van de arbeidsmarktpensioenen en fiscaliteit.

Veel van de voorziene maatregelen worden nog in algemene termen verwoord. Zij worden in de komende maanden door de regeringspartijen – soms in overleg met of op initiatief van de sociale partners – verder uitgewerkt voor de uitvoering ervan. Wij houden u op de hoogte zodra een en ander concreter wordt en nodigen u graag al uit voor een aantal webinars en seminaries in de komende weken over dit thema.

Lees hier de newsletter

Bron: Claeys & Engels

» Bekijk alle artikels: Arbeid & Sociale zekerheid

Advocaat Arbeidsrecht

Boeken in de kijker: